EN SK

 News   About the PPP Association   About PPP   Calendar of events   Links   PPP Newsletter   PPP Brochures   Contact   Site map 
 Information for Members   PPP Projects   Documents   Workgroups   Contacts Database   Presentations   Member services   Password 

STEERING COMMITTEE

President of PPP Association

Stanislav Polonský


Stanislav pôsobí ako predseda Asociácie PPP od roku 2011. Od roku 2008 pracoval na oddelení poradenstva pre medzinárodnú spoločnosť patriacu k "big 4" globálnym auditovým a poradenským firmám. Poskytoval poradenstvo v oblasti PPP projektov, podnikových financií (fúzie a akvizície, v rôznych oblastiach verejného sektora vrátane verejného zdravotníctva a vodárenských spoločností. Od roku 2012 pôsobí ako nezávislý poradca najmä v oblasti verejného obstarávania, projektov verejno-súkromných partnerstiev a poradenstva v oblasti financovania projektov z grantov a schém štátnej pomoci vrátane investičnej pomoci a EÚ fondov.

Members of Steering Committee

Michaela Stessl


Michaela Stessl má vynikajúcu povesť na základe 11 ročnej praxe nielen v oblasti práva obchodných spoločností a v oblasti fúzií, akvizícií a reštrukturalizácie, ale má aj hlboké skúsenosti v oblastiach finančného a bankového práva, PPP, ako aj práva nehnuteľností. V súčastnosti pôsobí vo funkcii country managing partnera právnej kancelárie DLA PIPER v Slovenskej republike.

Ako bývalá senior právnička v slovenskej kancelárii medzinárodnej advokátskej firmy Freshfields Bruckhaus Deringer LLP spolupracovala na viacerých prestížnych projektoch vrátane projektov v súvislosti s prevodom štátneho majetku na iné osoby v privátnom sektore.

Igor Snopek


Od roku 2006 pracuje Igor v spoločnosti Skanska Infrastructure Development, ktorá má v rámci skupiny Skanska na starosti projekty PPP.

V minulosti pracoval na projektoch rozvoja infraštruktúry v oblasti dopravy vrátane projektov M6 v Maďarsku , D1/1, D1/2 a R1 na Slovensku. Patrí k zakladajúcim členom slovenskej Asociácie PPP a súčasne je predsedom českej Asociace pro rozvoj infrastruktury (bývalá Asociácia PPP v ČR).

Members of the PPP Association